11 czerwca zapraszamy do mobilnej wypożyczalni kajaków

W  godzinach 10.30-11.30  koło mostu w Sobkowie można wypożyczyć kajak 1-2 osobowy          i popłynąć samodzielnie do Starych Kotlic.  Jest  to naszym zdaniem najładniejszy odcinek Nidy: prowadzi wśród łąk i lasów, z możliwością plażowania w połowie trasy.

Trasa łatwa i bezpieczna nawet dla całkowitych nowicjuszy. Przeciętny czas spływu to 1,5 godziny. Samochód można zostawić przy moście w Sobkowie lub w pobliskim  Mokrsku Dolnym.

Na końcu trasy w Starych Kotlicach kajak się zwraca, a po dopłynięciu wszystkich kajaków (nie później niż o 13.30),  kierowcy mogą liczyć na dowóz  do miejsca  startu.

Tymczasowo obowiązuje cennik uproszczony: opłata w wysokości 35 zł od osoby pobierana jest  z góry, konieczne jest także uiszczenie kaucji/zastawu w uzgodnionej formie.

Usługa dotyczy wyłącznie wypożyczenia kajaka i dowozu kierowców na miejsce startu – nie zapewniamy opieki w czasie spływu.

Osoby,  które zamówią kajak telefonicznie – mają pierwszeństwo, o ile zgłoszą się do godz. 10.45.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem – wypożyczenie kajaka jest równoznaczne                     z akceptacją regulaminu.